0313.010H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0313.010H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0313.010H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 0313.010H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0313.010H
Tau Wae 0313.010H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5715 pcs Pepa Raraunga 0313.010H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 313 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 0313.010
0313.010M
313 .010(BULK)
313.010(BULK)
F300
H313.010
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.000121 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 3300 Ohms
Whakatauranga onamata 10mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN MALE TERM 18-20AWG GOLD
I roto i te taonga: 299144 pcs
Tikiake: 0312961008.pdf
RFQ
0313.010HXP
0313.010HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 10MA 250VAC 3AB 3AG