031202.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
031202.5H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 031202.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
Ngā Rauemi: 031202.5H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 031202.5H
Tau Wae 031202.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4331 pcs Pepa Raraunga 031202.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa 312 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 031202.5
031202.5M
312 02.5(BULK)
31202.5(BULK)
F120
H31202.5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 9.54 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.051 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
031202.5VXP
031202.5VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 64050 pcs
Tikiake:
RFQ
0312020.MXP
0312020.MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 20A 32VAC 3AB 3AG
I roto i te taonga: 220713 pcs
Tikiake: 0312020.MXP.pdf
RFQ
031202.5HXP
031202.5HXP