031107.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 031107.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE 7.5A/32V 3AG FAST-ACTING
Ngā Rauemi: 031107.5H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 031107.5H
Tau Wae 031107.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE 7.5A/32V 3AG FAST-ACTING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 245475 pcs Pepa Raraunga 031107.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V Rahi / Rahi 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Raupapa AGC Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Ētahi Ingoa 031107.5
31107.5H
H31107.5
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge, Glass Whakatauranga onamata 7.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CONN TERM BLK FEED THRU 8-20 AWG
I roto i te taonga: 3050 pcs
Tikiake: 0311142.pdf
RFQ
0311030.H
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE 30A/32V 3AG FAST-ACTING