030707.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 030707.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 7.5A 32VAC/VDC 7AG
Ngā Rauemi: 030707.5H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 030707.5H
Tau Wae 030707.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 7.5A 32VAC/VDC 7AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 159321 pcs Pepa Raraunga 030707.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.875" L (6.35mm x 22.23mm) Raupapa SFE
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 7AG, 1/4" x 7/8" Ētahi Ingoa 30707.5
H30707.5
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
DC Resistance 0.0113 Ohms Whakatauranga onamata 7.5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: JUMPER FOR SAKT 1/2 2POS