0305.050T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0305.050T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0305.050T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 50MA 277VAC/VDC RAD
Ngā Rauemi: 0305.050T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0305.050T
Tau Wae 0305.050T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 50MA 277VAC/VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7286 pcs Pepa Raraunga 0305.050T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 277V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 277V
Rahi / Rahi 0.354" Dia x 0.614" L (9.00mm x 15.60mm) Raupapa PICO® 305
Wā Whakautu - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can, Horizontal Tae Mahi -40°C ~ 50°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00019 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga Intrinsically Safe
DC Resistance 11.34 Ohms Whakatauranga onamata 50mA