0304.250HR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0304.250HR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0304.250HR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 250MA 277VAC/DC SMD
Ngā Rauemi: 0304.250HR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0304.250HR
Tau Wae 0304.250HR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 250MA 277VAC/DC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12089 pcs Pepa Raraunga 0304.250HR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 277V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 277V
Rahi / Rahi 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm) Raupapa PICO® 304
Wā Whakautu - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa F8237TR
Tae Mahi -40°C ~ 56°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00662
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga Intrinsically Safe
DC Resistance 1.6 Ohms Whakatauranga onamata 250mA