0304.050HR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0304.050HR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0304.050HR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 50MA 277VAC/DC 2SMD
Ngā Rauemi: 0304.050HR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0304.050HR
Tau Wae 0304.050HR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 50MA 277VAC/DC 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10128 pcs Pepa Raraunga 0304.050HR.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 277V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 277V
Rahi / Rahi 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm) Raupapa PICO® 304
Wā Whakautu - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, J-Lead Ētahi Ingoa F8232TR
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00019
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga Intrinsically Safe
DC Resistance 12 Ohms Whakatauranga onamata 50mA
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga cURus, EX Nga tono Hazardous Locations
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN TERM BLOCK 1.5MM PA 100/BOX