02CC500.Z
Hua Hua
Tau Wae: 02CC500.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 02CC500.Z.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02CC500.Z
Tau Wae 02CC500.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5966 pcs Pepa Raraunga 02CC500.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.913" Dia x 3.268" L (74.00mm x 83.00mm) Raupapa HRCII-C
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Ētahi Ingoa 2CC500
2CC500.Z
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 500A Katoa -