0297002.WXT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0297002.WXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0297002.WXT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 2A 32VDC BLADE MINI
Ngā Rauemi: 0297002.WXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0297002.WXT
Tau Wae 0297002.WXT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 2A 32VDC BLADE MINI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 608665 pcs Pepa Raraunga 0297002.WXT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Raupapa MINI® 297 Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, Miniature
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 2.8
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 55.6 Ohms
Whakatauranga onamata 2A Tae Gray