0293525.MXJ
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0293525.MXJ
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 25A 32VDC AUTO LINK
Ngā Rauemi: 0293525.MXJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0293525.MXJ
Tau Wae 0293525.MXJ Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 25A 32VDC AUTO LINK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66488 pcs Pepa Raraunga 0293525.MXJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.670" L x 0.520" W x 1.059" H (17.00mm x 13.20mm x 26.90mm)
Raupapa PAL™ 293 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Auto Link
Ētahi Ingoa 0293525MXJ
293525.MXJ
293525MXJ
Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive Whakatauranga onamata 25A