028707.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 028707.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTOMOTIVE 7.5A 32VDC BLADE
Ngā Rauemi: 1.028707.5H.pdf2.028707.5H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 028707.5H
Tau Wae 028707.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTOMOTIVE 7.5A 32VDC BLADE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 249369 pcs Pepa Raraunga 1.028707.5H.pdf2.028707.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 0.752" L x 0.201" W x 0.484" H (19.10mm x 5.10mm x 12.30mm)
Raupapa ATOF® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Blade, ATO/ATC
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te whakarewa I²t 60
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Automotive DC Resistance 0.01091 Ohms
Whakatauranga onamata 7.5A Tae Brown
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0287040.PXS
0287040.PXS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE ATO 32V NYLON SILVER 40A
I roto i te taonga: 395031 pcs
Tikiake: 0287040.PXS.pdf
RFQ
028707.5U
028707.5U
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE ATOF 32VDC NYLON 7.5A
I roto i te taonga: 337200 pcs
Tikiake: 028707.5U.pdf
RFQ
028707.5L
028707.5L
Whakaahuatanga: FUSE AUTOMOTIVE 7.5A 32VDC 50PC