02853.15MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02853.15MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02853.15MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 02853.15MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02853.15MXP
Tau Wae 02853.15MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23434 pcs Pepa Raraunga 02853.15MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 285 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 02853.15P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 51.597 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Ceramic
DC Resistance 0.0269 Ohms Whakatauranga onamata 3.15A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 1.5kA
Whakaaetanga PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02853.15MXRP
02853.15MXRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5093 pcs
Tikiake: 02853.15MXRP.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC .053DIA TINLEAD
I roto i te taonga: 138550 pcs
Tikiake: 0286-0-00-01-00-00-03-0.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC 0.053DIA GOLD
Tikiake: 0286-0-00-15-00-00-03-0.pdf
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
02853.15HXRP
02853.15HXRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse