0273.300H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0273.300H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0273.300H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 300MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0273.300H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0273.300H
Tau Wae 0273.300H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 300MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38485 pcs Pepa Raraunga 0273.300H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) Raupapa MICRO™ 273
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can, Vertical Ētahi Ingoa 0273.300
0273300H
F861
H273.300
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00945
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 1.25 Ohms
Whakatauranga onamata 300mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga CSA, QPL, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0273.100V
0273.100V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 21903 pcs
Tikiake: 0273.100V.pdf
RFQ
0273.125V
0273.125V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 20107 pcs
Tikiake: 0273.125V.pdf
RFQ
0273.200V
0273.200V
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0273.200V.pdf
0273.400H
0273.400H
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 400MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0273.400H.pdf
0273.600V
0273.600V
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 600MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0273.600V.pdf
0273.300V
0273.300V
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 300MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0273.300V.pdf