0273.050H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0273.050H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0273.050H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 50MA 125VAC/VDC RAD
Ngā Rauemi: 0273.050H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0273.050H
Tau Wae 0273.050H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 50MA 125VAC/VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38143 pcs Pepa Raraunga 0273.050H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.350" H (6.35mm x 8.89mm) Raupapa MICRO™ 273
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can, Vertical Ētahi Ingoa 0273.050
0273050H
F855
H273.050
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0000666
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 3.2 Ohms
Whakatauranga onamata 50mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga CSA, QPL, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0273.002V
0273.002V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 2MA 125VAC/VDC RAD
I roto i te taonga: 3959 pcs
Tikiake: 0273.002V.pdf
RFQ
0273.050V
0273.050V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 50MA 125VAC/VDC RAD
I roto i te taonga: 3691 pcs
Tikiake: 0273.050V.pdf
RFQ
0273.100H
0273.100H
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 100MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0273.100H.pdf
0273.005V
0273.005V
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 5MA 125VAC/VDC RAD
Tikiake: 0273.005V.pdf
0273.125V
0273.125V
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0273.125V.pdf
0273.015V
0273.015V
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 15MA 125VAC/VDC RAD
Tikiake: 0273.015V.pdf
0273.062V
0273.062V
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 62MA 125VAC/VDC RAD
Tikiake: 0273.062V.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 0273-0-15-80-16-80-10-0.pdf
Tikiake: 0273.125H.pdf
0273.010V
0273.010V
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 10MA 125VAC/VDC RAD
Tikiake: 0273.010V.pdf
0273.100V
0273.100V
Tikiake: 0273.100V.pdf
0273.031V
0273.031V
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 31MA 125VAC/VDC RAD
Tikiake: 0273.031V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel