027201.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
027201.5H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 027201.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 027201.5H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 027201.5H
Tau Wae 027201.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 1.5A 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17601 pcs Pepa Raraunga 027201.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.235" Dia x 0.287" H (5.97mm x 7.30mm) Raupapa MICRO™ 272
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can, Vertical Ētahi Ingoa 027201.5H-ND
0272015H
F3644
H27201.5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.16
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0578 Ohms
Whakatauranga onamata 1.5A Tae -