026302.5WRT2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
026302.5WRT2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 026302.5WRT2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 026302.5WRT2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 026302.5WRT2
Tau Wae 026302.5WRT2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4509 pcs Pepa Raraunga 026302.5WRT2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Raupapa PICO® II 263 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 26302.5T2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.197 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.034 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, PSE, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
026303.5VXL
026303.5VXL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 3.5A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 16642 pcs
Tikiake: 026303.5VXL.pdf
RFQ
026303.5MXL
026303.5MXL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 81133 pcs
Tikiake: 026303.5MXL.pdf
RFQ
026302.5M
026302.5M
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 2.5A 250VAC AXIAL