0263002.WRT2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263002.WRT2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0263002.WRT2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0263002.WRT2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0263002.WRT2
Tau Wae 0263002.WRT2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4042 pcs Pepa Raraunga 0263002.WRT2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Raupapa PICO® II 263 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 263002.T2
263002T2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.74 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0444 Ohms
Whakatauranga onamata 2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, PSE, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0263003.VXL
0263003.VXL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 3A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 18093 pcs
Tikiake: 0263003.VXL.pdf
RFQ
0263003.WAT1L
0263003.WAT1L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 71567 pcs
Tikiake: 0263003.WAT1L.pdf
RFQ
0263003.M
0263003.M