0263.375WRT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.375WRT1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0263.375WRT1L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0263.375WRT1L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0263.375WRT1L
Tau Wae 0263.375WRT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72689 pcs Pepa Raraunga 0263.375WRT1L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Raupapa PICO® II 263 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 263.375T1L Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.0444 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
DC Resistance 0.391 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A
Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0263.375MXL
0263.375MXL
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 375MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 74052 pcs
Tikiake: 0263.375MXL.pdf
RFQ
0263.375WRT3
0263.375WRT3
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4625 pcs
Tikiake: 0263.375WRT3.pdf
RFQ
0263.375WRT1
0263.375WRT1