0263.125WRT2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0263.125WRT2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0263.125WRT2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
Ngā Rauemi: 0263.125WRT2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0263.125WRT2
Tau Wae 0263.125WRT2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5602 pcs Pepa Raraunga 0263.125WRT2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.155" Dia x 0.280" L (3.94mm x 7.11mm)
Raupapa PICO® II 263 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 263.125T2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00251 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 1.75 Ohms
Whakatauranga onamata 125mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A Whakaaetanga CSA, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0263.125WRT1L
0263.125WRT1L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 125MA 250VAC
I roto i te taonga: 55454 pcs
Tikiake: 0263.125WRT1L.pdf
RFQ
0263.250MAT1L
0263.250MAT1L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BRD MNT 250MA 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 101277 pcs
Tikiake: 0263.250MAT1L.pdf
RFQ
0263.250M
0263.250M
Tikiake: 0263.250M.pdf
0263.125WAT1L
0263.125WAT1L
Tikiake: 0263.125WAT1L.pdf
0263.125WRT1
0263.125WRT1
Tikiake: 0263.125WRT1.pdf