0259.375T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0259.375T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0259.375T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 375MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0259.375T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0259.375T
Tau Wae 0259.375T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 375MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34805 pcs Pepa Raraunga 0259.375T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) Raupapa 259
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can, Horizontal Ētahi Ingoa 0259.375T-ND
0259375T
F4176
Tae Mahi -55°C ~ 90°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.025
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga Intrinsically Safe
DC Resistance 0.395 Ohms Whakatauranga onamata 375mA
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC