0255.375NRT2
Hua Hua
Tau Wae: 0255.375NRT2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0255.375NRT2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0255.375NRT2
Tau Wae 0255.375NRT2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5648 pcs Pepa Raraunga 0255.375NRT2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) Raupapa PICO® 255
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 255.375NT2
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) Whakatauranga onamata 375mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC