| Tau Wae | 0255.062NRT1 | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 5772 pcs | Pepa Raraunga | 0255.062NRT1.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.095" Dia x 0.280" L (2.41mm x 7.11mm) | Raupapa | PICO® 255 |
| Wā Whakautu | Fast | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Paa / Case | Axial | Ētahi Ingoa | 0255.062NRT1- 255.062NT 255.062NT1 255.062T1 |
| Tae Mahi | - | Momo Tae | Through Hole |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | Whakatauranga onamata | 62mA |
| Tae | - | Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A AC, 300A DC |