0253002.NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253002.NRT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0253002.NRT1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BRD MNT 2A 125VAC/VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 0253002.NRT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0253002.NRT1
Tau Wae 0253002.NRT1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BRD MNT 2A 125VAC/VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 31058 pcs Pepa Raraunga 0253002.NRT1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 253
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 0.405 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.0473 Ohms
Whakatauranga onamata 2A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC Whakaaetanga CCC, CSA, PSE, QPL, TUV, UR