0253.062NRT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0253.062NRT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0253.062NRT1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0253.062NRT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0253.062NRT1
Tau Wae 0253.062NRT1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29138 pcs Pepa Raraunga 0253.062NRT1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.103" Dia x 0.280" L (2.61mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 253
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te whakarewa I²t 0.000113 Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
DC Resistance 7 Ohms Whakatauranga onamata 62mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC
Whakaaetanga CSA, QPL, UR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0253.250M
0253.250M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 3182870034 pcs
Tikiake: 0253.250M.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
I roto i te taonga: 22097 pcs
Tikiake: 0253.125M.pdf
RFQ
0253.062V
0253.062V
Whakaahuatanga: FUSE BOARD MOUNT 62MA 125VAC/VDC
Tikiake: 0253.062V.pdf
0253.125NRT1
0253.125NRT1
Tikiake: 0253.125NRT1.pdf
0253-43C
0253-43C
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: NUT DRIVER HEX SOCKET 13MM 7.87"
Tikiake: 0253-43C.pdf
Whakaahuatanga: NUT DRIVER HEX SOCKET 12MM 7.87"
Tikiake: 0253-42C.pdf
Tikiake: 0253.250NRT1.pdf
Whakaahuatanga: NUT DRIVER HEX SOCKET 9MM 7.32"
Whakaahuatanga: NUT DRIVER HEX SOCKET 10MM 7.32"
0253.125V
0253.125V
Tikiake: 0253.125V.pdf
Whakaahuatanga: NUT DRIVER HEX SOCKET 11MM 7.32"
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel