| Tau Wae | 0251.630MAT1L | Kaihanga | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | FUSE BOARD MNT 630MA 125VAC/VDC | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 230866 pcs | Pepa Raraunga | 0251.630MAT1L.pdf |
| Whakaaetanga Ngaohiko - DC | 125V | Whakaaetanga Ngaohiko - AC | 125V |
| Rahi / Rahi | 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) | Raupapa | PICO® II 251 |
| Wā Whakautu | Fast | Packaging | Tape & Box (TB) |
| Paa / Case | Axial | Ētahi Ingoa | 0251.630MAT1L-ND 251.630AT1L F7846TB F7846TR F7846TR-ND |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te whakarewa I²t | 0.094 |
| Momo Momo | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC Resistance | 0.205 Ohms |
| Whakatauranga onamata | 630mA | Tae | - |
| Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage | 50A AC, 300A DC | Whakaaetanga | CSA, UR |