0251.250MAT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.250MAT1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0251.250MAT1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0251.250MAT1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0251.250MAT1
Tau Wae 0251.250MAT1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5812 pcs Pepa Raraunga 0251.250MAT1.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 251
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 0251.250MAT1-
251.250AT1
R251.250AT1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.0116
DC Resistance 0.665 Ohms Whakatauranga onamata 250mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC