0251.125MAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0251.125MAT1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0251.125MAT1L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC
Ngā Rauemi: 0251.125MAT1L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0251.125MAT1L
Tau Wae 0251.125MAT1L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159374 pcs Pepa Raraunga 0251.125MAT1L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm) Raupapa PICO® II 251
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 0251.125MAT1L-ND
0251125MAT1L
251.125AT1L
251.125MAT1L
F1842TB
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00174
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 1.7 Ohms
Whakatauranga onamata 125mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 50A AC, 300A DC Whakaaetanga CSA, UR