02400113XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02400113XP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DIODE MINI 1.0A
Ngā Rauemi: 02400113XP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02400113XP
Tau Wae 02400113XP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DIODE MINI 1.0A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22216 pcs Pepa Raraunga 02400113XP.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02400110P
02400110P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE MINI 1A 400V
I roto i te taonga: 5163 pcs
Tikiake: 02400110P.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE MINI 1.0A
I roto i te taonga: 26942 pcs
Tikiake: 02400114P.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RESISTOR MINI 5.1K OHM 1/4W
Whakaahuatanga: RESISTOR MINI 121 OHM 1/2W
Whakaahuatanga: RESISTOR MINI 620 OHM 1/2W
Whakaahuatanga: RESISTOR MINI 500 OHM 1/2 W
Whakaahuatanga: RESISTOR MINI 121 OHM 1/4 W
Whakaahuatanga: DIODE MINI 1.5A 400V
Whakaahuatanga: DIODE 1.5KW TVS MINI DIODE
Whakaahuatanga: DIODE MINI 1.0A 400V
Whakaahuatanga: DIODE MINI 1A 1000V
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel