0239.750H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0239.750H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0239.750H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0239.750H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0239.750H
Tau Wae 0239.750H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5895 pcs Pepa Raraunga 0239.750H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 239 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0239.750H-
239.750H
H239.750
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 5.57 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.453 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, K-MARK, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0239.700MXEP
0239.700MXEP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 77596 pcs
Tikiake: 0239.700MXEP.pdf
RFQ
0239.700VXP
0239.700VXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 20272 pcs
Tikiake: 0239.700VXP.pdf
RFQ
0239.750HXP
0239.750HXP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 0239.750HXP.pdf
0239.700MRET1P
0239.700MRET1P
Tikiake: 0239.700MRET1P.pdf
0239.700MXP
0239.700MXP
Tikiake: 0239.700MXP.pdf
0239.750HXE
0239.750HXE
Tikiake: 0239.750HXE.pdf
0239.700TXP
0239.700TXP
Tikiake: 0239.700TXP.pdf
0239.750HXEP
0239.750HXEP