0235.800H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0235.800H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0235.800H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0235.800H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0235.800H
Tau Wae 0235.800H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5744 pcs Pepa Raraunga 0235.800H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 235 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0235.800H-
235.800H
H235.800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.26 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.195 Ohms
Whakatauranga onamata 800mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0235.700HXP
0235.700HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 279052 pcs
Tikiake: 0235.700HXP.pdf
RFQ
0235.800HXE
0235.800HXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 4782 pcs
Tikiake: 0235.800HXE.pdf
RFQ
0235.800MXEP
0235.800MXEP
Tikiake: 0235.800MXEP.pdf
0235.700HXEP
0235.700HXEP
Tikiake: 0235.700HXEP.pdf
0235.800HXEP
0235.800HXEP