0234002.MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0234002.MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0234002.MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0234002.MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0234002.MXEP
Tau Wae 0234002.MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77075 pcs Pepa Raraunga 0234002.MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 234 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0234002.XEP
0234002XEP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 9.97 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0684 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0234002.MXW
0234002.MXW
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5918 pcs
Tikiake: 0234002.MXW.pdf
RFQ
0234003.M
0234003.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 4663 pcs
Tikiake: 0234003.M.pdf
RFQ
0234003.MXBP
0234003.MXBP
Tikiake: 0234003.MXBP.pdf
Tikiake: 0234002.MXBP.pdf
0234002.MXE
0234002.MXE