023306.3MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023306.3MXP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 023306.3MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 023306.3MXP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 023306.3MXP
Tau Wae 023306.3MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157934 pcs Pepa Raraunga 023306.3MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 233 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 023306.3MXP-ND
023306.3XP
0233063MXP
23306.3P
F3634
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 151.905 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0166 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA
Whakaaetanga CE, CSA, KC, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02331.25MXE
02331.25MXE
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 125VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5294 pcs
Tikiake: 02331.25MXE.pdf
RFQ
02331.25M
02331.25M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse