023303.5MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023303.5MXEP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 023303.5MXEP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 023303.5MXEP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 023303.5MXEP
Tau Wae 023303.5MXEP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3.5A 125VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83045 pcs Pepa Raraunga 023303.5MXEP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
Raupapa 233 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm (Axial)
Ētahi Ingoa 023303.5XEP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 36.275 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0322 Ohms Whakatauranga onamata 3.5A