0232002.MX125P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232002.MX125P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0232002.MX125P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2A 125VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 0232002.MX125P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0232002.MX125P
Tau Wae 0232002.MX125P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2A 125VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137693 pcs Pepa Raraunga 0232002.MX125P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 232 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0232002MX125P
232002.MX125P
232002MX125P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 8.25 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.037 Ohms Whakatauranga onamata 2A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA
Whakaaetanga CE, KC, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0232002.MXF22125P
0232002.MXF22125P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 125VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 91599 pcs
Tikiake: 0232002.MXF22125P.pdf
RFQ
0232001.MXWP
0232001.MXWP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5286 pcs
Tikiake: 0232001.MXWP.pdf
RFQ
0232002.M
0232002.M
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM