0232001.MXF15P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0232001.MXF15P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0232001.MXF15P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
Ngā Rauemi: 1.0232001.MXF15P.pdf2.0232001.MXF15P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0232001.MXF15P
Tau Wae 0232001.MXF15P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101196 pcs Pepa Raraunga 1.0232001.MXF15P.pdf2.0232001.MXF15P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Raupapa 232 Wā Whakautu Medium
Packaging Bulk Paa / Case 5mm x 20mm
Ētahi Ingoa 0232001MXF15P
232001.MXF15P
232001MXF15P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 1.373 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0923 Ohms Whakatauranga onamata 1A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CE, KC, PSE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0232001.MX125P
0232001.MX125P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 125VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 142626 pcs
Tikiake: 0232001.MX125P.pdf
RFQ
0232001.M
0232001.M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1A 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 5881 pcs
Tikiake: 0232001.M.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM