02302.25HXSP
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
02302.25HXSP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02302.25HXSP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 02302.25HXSP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02302.25HXSP
Tau Wae 02302.25HXSP Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78087 pcs Pepa Raraunga 02302.25HXSP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Raupapa 230 RoHS Tūnga Bulk
Wā Whakautu Cartridge, Glass Ko te poari Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 2302.25SP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 35A AC, 10kA DC Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga 02302.25HXSP Momo Purihi 0.0567 Ohm
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC DC Resistance 39
Whakatauranga onamata 2.25A I teie nei - Te rerenga 125V