02302.25DRT1SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02302.25DRT1SP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02302.25DRT1SP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 02302.25DRT1SP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02302.25DRT1SP
Tau Wae 02302.25DRT1SP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92871 pcs Pepa Raraunga 02302.25DRT1SP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Raupapa 230
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial) Ētahi Ingoa 2302.25ST1P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 39
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0567 Ohms
Whakatauranga onamata 2.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC Whakaaetanga CE, CSA, PSE, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
02302.25DRT2SW
02302.25DRT2SW
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.25A 250VAC AXIAL
I roto i te taonga: 4233 pcs
Tikiake: 02302.25DRT2SW.pdf
RFQ
02302.25DRT1P
02302.25DRT1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.25A 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 110526 pcs
Tikiake: 02302.25DRT1P.pdf
RFQ
02301.R5.10
02301.R5.10
Kaihanga: General Cable
Whakaahuatanga: 18/2 SPT-1 GRAY 2X250'SPL/CTN
I roto i te taonga: 96 pcs
Tikiake:
02302.25DRT2W
02302.25DRT2W