023002.5DRT2SP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023002.5DRT2SP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 023002.5DRT2SP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 023002.5DRT2SP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 023002.5DRT2SP
Tau Wae 023002.5DRT2SP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89666 pcs Pepa Raraunga 023002.5DRT2SP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm) Raupapa 230
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial) Ētahi Ingoa 23002.5ST2P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 50
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0502 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC Whakaaetanga CE, CSA, PSE, UL