023001.5DRT1SW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
023001.5DRT1SW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 023001.5DRT1SW
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 023001.5DRT1SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 023001.5DRT1SW
Tau Wae 023001.5DRT1SW Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.5A 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6014 pcs Pepa Raraunga 023001.5DRT1SW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Raupapa 230 Wā Whakautu Slow