0230.750DRT1SW
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0230.750DRT1SW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0230.750DRT1SW
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 750MA 250VAC AXIAL
Ngā Rauemi: 0230.750DRT1SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0230.750DRT1SW
Tau Wae 0230.750DRT1SW Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 750MA 250VAC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4100 pcs Pepa Raraunga 0230.750DRT1SW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Raupapa 230 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Cartridge, Non-Standard (Axial)
Ētahi Ingoa 230.750SDRT1
230.750ST1W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 2.95 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.34 Ohms
Whakatauranga onamata 750mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A Whakaaetanga CSA, UL