02291.25H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02291.25H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02291.25H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 1.25A 250VAC 2AG
Ngā Rauemi: 02291.25H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02291.25H
Tau Wae 02291.25H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 1.25A 250VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4099 pcs Pepa Raraunga 02291.25H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Raupapa 229 Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 02291.25
02291.25H-ND
2291.25H
F2230
H2291.25
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 9.8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.145 Ohms
Whakatauranga onamata 1.25A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, METI, UL
Ngā Hua e hāngai ana
022903.5MXSP
022903.5MXSP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 128667 pcs
Tikiake: 022903.5MXSP.pdf
RFQ
02291.25HXP
02291.25HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.25A 250VAC 125VDC