022503.5H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
022503.5H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 022503.5H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
Ngā Rauemi: 022503.5H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 022503.5H
Tau Wae 022503.5H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4087 pcs Pepa Raraunga 022503.5H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Raupapa 225 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 022503.5
022503.5M
225 03.5(BULK)
22503.5(BULK)
F650
H22503.5
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 6.7 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0258 Ohms
Whakatauranga onamata 3.5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CSA, METI, UL
Ngā Hua e hāngai ana
022503.5HXP
022503.5HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 3.5A 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 211668 pcs
Tikiake: 022503.5HXP.pdf
RFQ
022502.5MXP
022502.5MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 218583 pcs
Tikiake: 022502.5MXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX FIBERGLASS GRY 10.04"X9.84"
Tikiake: 022526160.pdf
Tikiake: 022503.5MXP.pdf
Kaihanga: Bopla Enclosures
Tikiake: 022526120.pdf
022502.5H
022502.5H
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
Tikiake: 022502.5H.pdf
0225010.VXUP
0225010.VXUP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 10A 125VAC 2AG