0225010.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225010.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0225010.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 10A 125VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0225010.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0225010.H
Tau Wae 0225010.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 10A 125VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4439 pcs Pepa Raraunga 0225010.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Raupapa 225 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 0225010
0225010H
H225010
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 116 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.00675 Ohms
Whakatauranga onamata 10A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga CSA, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0225008.VXUP
0225008.VXUP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 8A 125VAC 2AG
I roto i te taonga: 45357 pcs
Tikiake: 0225008.VXUP.pdf
RFQ
022501.5MXP
022501.5MXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 263822 pcs
Tikiake: 022501.5MXP.pdf
RFQ
0225010.HXUP
0225010.HXUP
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 10A 125VAC 2AG