0225006.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0225006.H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0225006.H
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0225006.H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0225006.H
Tau Wae 0225006.H Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4297 pcs Pepa Raraunga 0225006.H.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Raupapa 225 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm
Ētahi Ingoa 0225006
0225006H
H225006
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 22.1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0147 Ohms
Whakatauranga onamata 6A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 10kA Whakaaetanga CSA, METI, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0225006.HXUP
0225006.HXUP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG