0225.100MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0225.100MXP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0225.100MXP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0225.100MXP
Tau Wae 0225.100MXP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4952 pcs Pepa Raraunga 0225.100MXP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Raupapa 225
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 0.00075 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 6.15 Ohms
Whakatauranga onamata 100mA Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC Whakaaetanga -
Ngā Hua e hāngai ana
0225.125HXP
0225.125HXP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 125MA 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 110863 pcs
Tikiake: 0225.125HXP.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 250MA 250VAC 125VDC
I roto i te taonga: 105564 pcs
Tikiake: 0225.250HXP.pdf
RFQ
02244N
02244N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: GAUGE,DEPTH 8",#211,203MM