0224007.DRT2UP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0224007.DRT2UP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0224007.DRT2UP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0224007.DRT2UP
Tau Wae 0224007.DRT2UP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5590 pcs Pepa Raraunga 0224007.DRT2UP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 224 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)