0224005.DRT3W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224005.DRT3W Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0224005.DRT3W
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 5A 125VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0224005.DRT3W.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0224005.DRT3W
Tau Wae 0224005.DRT3W Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 5A 125VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4401 pcs Pepa Raraunga 0224005.DRT3W.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 224 Wā Whakautu Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0224005DRT3W
224005.DRT3W
224005.T3
224005T3
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 17 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Momo Cartridge, Glass DC Resistance 0.0179 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae -