0224004.MXUP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224004.MXUP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0224004.MXUP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
Ngā Rauemi: 0224004.MXUP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0224004.MXUP
Tau Wae 0224004.MXUP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48113 pcs Pepa Raraunga 0224004.MXUP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Raupapa 224 Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 0224004.MXP
0224004MXUP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 9.4 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.024 Ohms Whakatauranga onamata 4A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A