0224.100DRT2P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.100DRT2P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0224.100DRT2P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Ngā Rauemi: 0224.100DRT2P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0224.100DRT2P
Tau Wae 0224.100DRT2P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5955 pcs Pepa Raraunga 0224.100DRT2P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm) Raupapa 224
Wā Whakautu Fast Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial) Ētahi Ingoa 224.100T2P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 0.00075
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 6.15 Ohms Whakatauranga onamata 100mA
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 35A AC, 10kA DC
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0224.100DRT2W
0224.100DRT2W
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
I roto i te taonga: 4478 pcs
Tikiake: 0224.100DRT2W.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 4.72"W
I roto i te taonga: 3225 pcs
Tikiake: 02238094.pdf
RFQ
0224.100DRT1P
0224.100DRT1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 100MA 250VAC 125VDC
Tikiake: 0224.100DRT1P.pdf
0224.100DRT1W
0224.100DRT1W