02200007DAT1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02200007DAT1P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02200007DAT1P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE GLASS 3A 350VAC 2AG
Ngā Rauemi: 02200007DAT1P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02200007DAT1P
Tau Wae 02200007DAT1P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE GLASS 3A 350VAC 2AG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97395 pcs Pepa Raraunga 02200007DAT1P.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Raupapa 220 Wā Whakautu Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Ētahi Ingoa 2200007DAT1P Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 4.62 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge, Glass
DC Resistance 0.0317 Ohms Whakatauranga onamata 3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 60A